אנחנו מאמינים בתיירות אחראית

כולנו אוהבים לטייל בעולם - לקחת פסק זמן מהשגרה השוחקת, לגלות פינות קסומות, לספק פרנסה לאנשים טובים שעוסקים באירוח. זה כיף, זה מעניין, זה נדיב.
אבל לתיירות הזאת שלנו יש הרבה צדדים אפלים. מטוסים שחורכים את השמיים בדלק סילוני, בתי מלון "מפנקים" שכובשים חלקות טבע בתולי ושלל "תשתיות תיירות" שמכרסמות במגוון האותנטי והופכות את הכדור הכחול שלנו לכפר גלובלי קטן.
אותנו זה מאד מבאס ! כמי שמתפרנסים מהובלת אנשים לאזורי טבע בתולי, שרק הולכים ומתמעטים, חשוב לנו לדעת שאנחנו תורמים לעולם טוב יותר או לכל הפחות לא הופכים אותו ליותר גרוע. 
בגלל זה, בניגוד לכל הגיון מסחרי, אנחנו מקפידים להגיע ליעד רק פעם בשנה ורק בעיתוי המדויק ביותר. בגלל זה אנחנו מטיילים רק ברגל, בפשטות, בצניעות ובחתימה אקולוגית נמוכה ככל הניתן. בגלל זה אנחנו יוצאים בקבוצות קטנות ומתאכסנים רק בבתי הארחה פשוטים ואותנטיים, ולפעמים לינה במחנה אוהלים של 5 מליון כוכבים היא הדבר הנכון. 
זה לא היה קורה ללא התמיכה והאמון שלכם, המטיילים שלנו. העובדה שאתם חוזרים לטייל איתנו למרות כל המגבלות שנטלנו על עצמנו, נותנת לנו רוח גבית. תמיכתכם לא מובנת מעליה, וכן, אנחנו עדיין נרגשים בכל פעם שעוד טרק יוצא לדרך.

אנחנו מאמינים בתיירות אחראית

למידע נוסף...

לקבלת מידע נוסף על הטיולים הקרובים,

אנא השאר פרטים ואנו נחזור אליך בהקדם

Tivonet